Pałac Paulinum i Pałac Wojanów. Dwa wysokiej klasy ośrodki noclegowo – konferencyjne dołączają do Jeleniogórskiego Klubu Biznesu.

Doskonała baza, wysoki poziom świadczonych usług – dobra lokalizacja, bogata historia. Długo można wyliczać wszystkie zalety, które do Pałaców w Jeleniej Górze i pobliskim Wojanowie już od wielu lat ściągają turystów i biznes, nierzadko z krajowego topu. Na dowód prawdziwości tych słów oddajmy na chwilę głos gościom obiektu, posiłkując się w tym celu rekomendacjami z Google.

Obecnie Pałac Wojanów jest własnością prywatną. Mury romantycznej rezydencji dworskiej zaadaptowano na kompleks hotelowo – konferencyjny. Luksusowe apartamenty i komfortowe pokoje zdobią stylowe meble podkreślając tym samym historyczny charakter tego obiektu.
Odbywają się tutaj konferencje, wesela i inne uroczystości rodzinne. Goście mają do dyspozycji : siłownię, basen, saunę fińska i turecką oraz 7 sal konferencyjnych.
Polecam ten cudowny obiekt każdemu bo warto zobaczyć i pomieszkać tutaj .

Opinia Google

 Od dziś wrota obydwu obiektów stoją szeroko otwarte przed Jeleniogórskim Klubem Biznesu. Efektem rodzącej się już od pewnego czasu współpracy była organizacja dwóch spotkań. Kwietniowego w Wojanowie oraz miesiąc później w Paulinum. 

Teraz pierwszy z nich, już za kilka tygodni stanie się gospodarzem Wielkiego Dnia Dziecka. Imprezy organizowanej wspólnie z Moja Fundacja, Leroy Merlin, Kapellanką, 3DOM Investments oraz kilkudziesięcioma innymi firmami i osobami dobrej woli, które zainwestują swój czas i pieniądze w imprezę dedykowaną podopiecznym aż 10 okolicznych Domów Dziecka.

Organizacją tego wydarzenia, a także wcześniejszych spotkań naszej grupy, dyrekcja Pałacu dowodzi nie tylko, że wierzy w projekt Jeleniogórskiego Klubu Biznesu, ale też, że świetnie tu pasuje. Szukamy firm, które poza prowadzeniem codziennej działalności gospodarczej są też gotowe poświęcać czas i środki by dzielić się tym co mają z innymi. Ze swoim najbliższym otoczeniem. Obydwa Pałace robią to, dając innym bardzo dobry przykład. Jesteśmy przekonani, że to nie ostatnie słowo z ich strony. Wspólnie zrobimy jeszcze wiele dobrego zarówno dla lokalnego biznesu jak i pozostałych mieszkańców regionu.