Nawet ponad 50 firm mogło się pojawić na wczorajszym spotkaniu w Leroy Merlin. Liczba ta wzrośnie jeszcze bardziej, gdy policzymy też przedstawicieli regionalnych biur nieruchomości, które równolegle do spotkania Jeleniogórskiego Klubu Biznesu brały udział w targach branżowych, zorganizowanych przez naszego wczorajszego gospodarza.

Spotkanie rozpoczęliśmy z kilkunastominutowym opóźnieniem, które wzięło się z dwóch powodów. Pierwszy, który staje się już swoistą tradycją naszych spotkań w LM spowodowany był brakiem odpowiedniej ilości krzeseł, które trzeba było uzupełnić. Drugi był dużo przyjemniejszy. Pyszna kawa z mobilnego ekspresu, o którą zadbała dyrekcja Leroy Merlin, a do której jeszcze kilka minut po godzinie trzynastej nadal ustawiała się kolejka.

Gdy zaopatrzeni w kawę, (prawie) wszyscy mieliśmy już gdzie usiąść można było rozpocząć coroczne spotkanie Jeleniogórskiego Klubu Biznesu w Leroy Merlin. Na początku głos zabrała pełniąca rolę gospodarza Aneta Banaszkiewicz. Następnie na środku pojawił się Stanisław Schubert, Prezes Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych, który opowiedział o możliwościach zatrudnienia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, przedstawił pokrótce sposoby finansowania takiego zatrudnienia oraz opowiedział o rozgłośni radiowej, której to KSON jest właścicielem, a która zyskuje w ostatnim czasie coraz większe zasięgi.

Chętni by skorzystać z usług i pomocy KSON proszeni są o kontakt pod numerem tel. 075/752-42-54 lub pod adresem e – mail info@kson.pl.

Kolejni przy mikrofonie byli przedstawiciele Leroy Merlin, JKB, Firmy, która będzie tworzyć Promenadę Bobru, przedstawiciel czeskiej „PoznejPolsko” – Tomas Micka oraz Toyoty Nowakowski. Przedstawiciele ostatniego z wymienionych przedsiębiorców przynieśli ze sobą prezenty, które trafiły później na losowanie jeszcze bardziej zwiększając atrakcyjność wydarzenia za co dziękujemy.

Po wszystkim pozostali uczestnicy spotkania otrzymali okazje by się przedstawić i ruszyły rozmowy. Całe spotkanie przeciągnęło się do godziny 16:00, co samo w sobie mówi o tym jak konstruktywne musiały to być dialogi.

Próbując pokusić się o krótkie podsumowanie  należy zwrócić uwagę na coraz większy zakres działalności prowadzonych przez uczestników naszych spotkań, obecność mediów i firm spoza Jeleniej Góry, a także koncepcję organizacji szkolenia dla przedsiębiorców w najbliższej przyszłości.

O umowach, wspólnych inicjatywach i reszcie pomysłów, które narodziły się wczoraj w Leroy Melin będziemy opowiadać w przyszłości.