Styczniowe spotkania Klubu Biznesu w siedzibie jeleniogórskiego Leroy Merlin stają się już powoli tradycją. Oby tradycją stał się również fakt, że każda kolejna edycja ściąga na ulicę Legnicką 3 coraz więcej zainteresowanych. W 2018 roku było to niespełna 20 firm. W zeszły czwartek przedsiębiorców było blisko 2 razy więcej. Poza licznie przybyłymi przedstawicielami branży budowlanej i deweloperskiej pojawiły się też organizacje budżetowe, przedstawiciele kultury i uczelni wyższej, media, firmy informatyczne, przedstawiciele branży optycznej, hotelarze, pośrednicy ubezpieczeniowi, firmy z branży nieruchomości, dyrekcja jednej z jeleniogórskich galerii, klub sportowy oraz przedsiębiorcy zajmujący się na co dzień finansami oraz consultingiem w tym, po raz pierwszy w historii JKB przedsiębiorca z Czech.

Start spotkania, zaplanowany na godzinę 13:00 przeciągnął się o kilka minut w związku z potrzebą przygotowania kolejnych krzeseł. Gdy wszyscy goście mieli już gdzie usiąść, dyrektor sklepu Leroy Merlin rozpoczął spotkanie. Część oficjalna, podczas której wypowiadali się pracownicy sklepu odpowiedzialni za jego kluczowe usługi, przedstawicielka Fundacji Orange – Anna Kuśmirek oraz Konrad Ambroży w imieniu Jeleniogórskiego Klubu Biznesu trwała niespełna 25 minut. Po tym, nastąpiło to, co podczas spotkań klubów biznesu przynosi najwięcej korzyści – rozmowy kuluarowe. Te trwały ponad cztery razy dłużej. Ostatni przedsiębiorcy z notatnikami pełnymi wizytówek wychodzili z Leroy Merlin blisko godziny 16:00.

Kolejne spotkanie Jeleniogórskiego Klubu Biznesu, tym razem w gronie pełnoprawnych członków JKB odbędzie się w środę 13 lutego. Zdecydowanych by do nas dołączyć prosimy o kontakt pod adresem kontakt@klubbiznesujg.pl