Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że we wrześniu nie grozi nam nuda! Napięty już wcześniej terminarz zapełnia się kolejnymi wpisami. W najbliższych dniach JKB zorganizuje lub weźmie udział w następujących wydarzeniach.

Festiwal Produktów Lokalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką” – w Jeleniej Górze. Uczestnicy festiwalu będą mogli bliżej poznać firmę Botoro, która świadczy usługi z zakresu obróbki drewna i metalu. Opis może niezbyt romantyczny, ale efekty już tak! Rzućcie tylko okiem na zdjęcie po prawej.

Następnie pojawimy się w Karpaczu w trakcie Forum Ekonomicznego, które wyjątkowo przeniosło się tutaj z Krynicy. Mimo ograniczonej liczby wejściówek udało nam się skutecznie zgłosić może i skromną reprezentacje, ale najważniejsze, że nie zabraknie Nas podczas tak dużego wydarzenia!

Reprezentować Nas będzie Aleksander Jawor – członek zarządu stowarzyszenia. Wszelkie prośby, sugestie i pytania, które miałby w imieniu klubowiczów przekazać uczestnikom prosimy zgłaszać osobiście lub mailowo.

Mniej więcej w tym samym czasie kilkuosobowa reprezentacja JKB pojawi się w Czechach, a dokładniej w Uzdrowisku Libverda,, gdzie na zaproszenie EUWT Novum będziemy mogli porozmawiać o możliwościach współpracy z czeskimi przedsiębiorcami.

W kolejnym tygodniu spotkamy się już w Jeleniej Górze. Dokładnie w Otwartej Papierni zlokalizowanej przy ulicy Kilińskiego 11. Część Klubowiczów miała już okazję poznać to wyjątkowe miejsce. Reszta będzie miała szansę za niespełna dwa tygodnie. Będzie to jedyne spotkanie otwarte w tym miesiącu, ale jak zawsze decydować będzie zgłoszenie oraz ich kolejność (ilość miejsc będzie ograniczona).
W trakcie spotkania planowane jest mini szkolenie z zakresu prowadzenia firmowych profili w mediach społecznościowych. Następnie przyjdzie czas by się przedstawić i nawiązać bliższe znajomości biznesowe.

Chciałbyś poznać Nas bliżej? A może już teraz wiesz, że chcesz dołączyć do Jeleniogórskiego Klubu Biznesu? Do grupy przedsiębiorców, którzy wzajemnie się promują, rekomendują, uczą i skutecznie polecają? Pisz na adres e – mail kontakt@klubbiznesujg.pl i rezerwuj miejsce na najbliższe spotkanie! Otwarta Papiernia gościć Nas będzie 15 września od godziny 9:00.

Również we Wrześniu. Dokładnie 25.09 pojawimy się we Wrocławiu na 51 spotkaniu Partnerskiego Klubu Biznesu Wrocław , które odbędzie się w hotelu Terminal. Klubowiczu nie chcesz jechać sam? Napisz na kontakt@klubbiznesujg.pl lub kontaktuj się z Nami telefonicznie albo na facebooku. Przydzielimy Ci miejsce w jednym z samochodów!

Sporo prawda? Na całe szczęście nic nie wskazuje na to by wrzesień miał się na tym skończyć. Kolejne projekty i aktywności przed nami,ale na etapie ich projektowania za wcześnie o tym mówić. Co zrobić by nie przegapić najbliższych wydarzeń? Polubić nas na facebooku, obserwować stronę www i przede wszystkim dołączyć do Nas! Jesteśmy przykładem na to, że biznes tworzony na zdrowych i przede wszystkim wzajemnych relacjach zwyczajnie się opłaca.