W najbliższych tygodniach Jeleniogórski Klub Biznesu planuje przeprowadzić (co najmniej) dwa kolejne spotkania w formule „Otwartej”. Obydwa odbędą się w scenerii idealnie pasującej do charakterystyki Klubu. W miejscach gdzie biznes spotyka się, szkoli i dobija targów od wielu lat.

Spotkamy się

W Pałacu Wojanów i Pałacu Paulinum

Zwłaszcza historia Pałacu Wojanów, który ugości nas 10 kwietnia powinna być dla każdego przedsiębiorcy żywym przykładem jak budować, rozwijać swoją firmę, ale przede wszystkim jak nie poddawać się przeciwnościom. 
Przypadek obiektu, który na przestrzeni ledwie kilku lat podniósł się ze strawionych ogniem zgliszczy do miana perełki hotelowej regionu jeleniogórskiego budzić musi uznanie i szacunek.

Podczas otwartych spotkań przedsiębiorcy, którzy nie zdecydowali się jeszcze wstąpić w szeregi Jeleniogórskiego Klubu Biznesu zobaczą i usłyszą dlaczego działanie w naszej grupie zwiększa ich szansę na sukces.

Reklama:

– Wspólna promocja poprzez nośniki fizyczne i strony www.

– Coraz lepiej funkcjonujący system poleceń.

Wymiana Zleceń:

– Gdzie lepiej szukać wykonawcy? Kto odpowie na wszystkie pytania i wyjaśni niejasności lepiej niż osoba, z którą raz w miesiącu pijesz kawę?

Dzielimy się wiedzą:

W grupie przedsiębiorców, spośród których wielu funkcjonuje na rynku kilkanaście – kilkadziesiąt lat otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Tworzymy rozwiązania:

Będąc grupą skupiającą kilkudziesięciu przedsiębiorców, zatrudniających kilkuset pracowników możemy tworzyć rozwiązania, promocję i oferty jakich nikt dotychczas nie tworzył.

W trakcie trzech, pierwszych miesięcy funkcjonowania Jeleniogórskiego Klubu Biznesu zadaliście nam wiele pytań.

To zrozumiałe. Kluby takie jak nasz, chociaż coraz bardziej popularne w całej Polsce praktycznie nie funkcjonowały dotychczas w Jeleniej Górze.

 

Tylko kontaktując się z nami uzyskasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, członkostwo dobrowolne. Ty decydujesz czy własny biznes budować samemu. Wiedz jednak, że nie musisz. Droga na szczyt jest mozolna. Na każdym z jej etapów czyhać mogą pułapki. Niebezpieczeństwo popełnienia błędu rośnie. Skorzystaj z naszej pomocy. Rośnij w siłę i wiedzę. Przekazuj ją dalej dla korzyści nas wszystkich.

Jeśli tak samo jak my lubisz grać zespołowo zarezerwuj miejsce podczas najbliższego spotkania Jeleniogórskiego Klubu Biznesu.

Wystarczy, że wyślesz nam wiadomość na adres kontakt@klubbiznesujg.pl

Spotykamy się 10 kwietnia o godzinie 11:00 w gościnnych progach Pałacu Wojanów.

Będziesz? Zabierz coś ze sobą. To może być fundament wspaniałego planu.