Już mniej niż tydzień dzieli nas od drugiego etapu Pałacowego Tournee. Po kwietniowej edycji w Pałacu Wojanów, Jeleniogórski Klub Biznesu zawita tym razem do siostrzanego Pałacu Paulinum. Po ostatnim spotkaniu do JKB dołączyły dwa kolejne podmioty. 3DOM Investments oraz „Moja Fundacja” z Jeleniej Góry.

Pierwszy z nich zajmuje się pośrednictwem w procesie kupna apartamentów w Polsce i Hiszpanii.  „Moja Fundacja” natomiast to stosunkowo młody, ale już bardzo prężny i ambitnie działający podmiot, który do życia powołali przedstawiciele Fundacji Orange.

Mówiąc dalej o efektach ostatniego spotkania JKB nie sposób pominąć ambitnego planu organizacji „Dnia Dziecka” dla podopiecznych m.in. pięciu okolicznych Domów Dziecka. Organizacje imprezy wzięły na swoje barki „Moja Fundacja”, Pałac Wojanów – który będzie gospodarzem wydarzenia oraz Leroy Merlin. Z pewnością pozostali członkowie Klubu również będą aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach oraz samym wydarzeniu planowanym na 9 czerwca. O szczegółach będziemy informować niebawem. 

Wracając do otwartego spotkania Jeleniogórskiego Klubu Biznesu, które odbędzie się 8 maja w Pałacu Paulinum. Tego dnia szukać będziemy odpowiedzi na kilka trudnych pytań, ale też zaprezentujemy dotychczas wypracowane rozwiązania.

Istotą funkcjonowania Klubu niezmiennie pozostaje bowiem udzielanie sobie wsparcia poprzez jego członków. Analiza łatwo dziś dostępnych rozwiązań technologicznych pokazuje, że można to robić. Często bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów finansowych, przy równocześnie niewielkiej inwestycji czasu i pracy. Dzięki budowie relacji wewnątrz Klubu każdy z nas może łatwo zyskać kilkudziesięciu ambasadorów swojej marki. 

Podsumowując. Porozmawiamy o współpracy. Wzajemnej promocji. Porozmawiamy o tym jak budować markę, jak wzmacniać przedsiębiorczy wizerunek regionu, w którym żyjemy i działamy. Jak wspólnie monitorować przestrzeń www. by nie przegapiać interesujących zamówień, jak wzajemnie i skutecznie się rekomendować. Podejmiemy te i wiele innych tematów.

Przypominamy, że najbliższe spotkanie będzie realizowane w formule otwartej. Chętnych do wzięcia udziału prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt@klubbiznesujg.pl