Dziś chyba żaden przedsiębiorca nie wyobraża sobie funkcjonowania bez opiekuna w postaci profesjonalnej kancelarii adwokackiej, której będzie mógł zaufać, a która to będzie owdzięczać się za zaufanie profesjonalną opieką oraz godną i skuteczną reprezentacją w czasie „wojny, ale też i czasie pokoju”. 

Jak sami uczą, poszukiwanie adwokata w czasie kiedy termin rozprawy sądowej został już ustalony generuje tylko niepotrzebny stres. Kancelaria Adwokacka, która obsługuje Cię na co dzień chroni przed stresem i kosztami, których radząc się odpowiednich osób, odpowiednio wcześnie można było uniknąć. Poznajcie OWO Adwokatów. Kancelarię – Członka Jeleniogórskiego Klubu Biznesu.

Kancelarię OWO Adwokaci tworzą trzy odmienne osobowości, które w synergicznym
działaniu przynoszą niezwykłe rezultaty. Artur Obarzanek, Aleksandra Włodarczyk oraz
Kamil Ochenkowski każde z nich posiada swój indywidualny wkład, inwencję i talent. Każde
działa w odmienny sposób, dzięki czemu możemy stwierdzić, że klienci w kancelarii zawsze znajdą tu odpowiedniego partnera do obrony swoich interesów. 

Artur Obarzanek specjalizuje się w sprawach karnych, gdzie występuje, jako obrońca oskarżonych lub pełnomocnik pokrzywdzonych oraz w sprawach dotyczących odszkodowań. Zajmuję się również rejestracją i obsługą prawną spółek prawa handlowego.

Aleksandra Włodarczyk zajmuje się głównie szeroko pojętymi sprawami cywilnymi, w tym z zakresu prawa rodzinnego, czy też obsługi przedsiębiorców. Sporządza dla klientów projekty różnego rodzaju porozumień i umów, ujmując w nich szeroką perspektywę potencjalnych możliwości i zagrożeń. 

Kamil Ochenkowski poza obsługą klientów indywidualnych w szerokiej gamie postępowań przedsądowych i sądowych, zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorców, w tym przede wszystkim prowadzeniem sporów gospodarczych.

Troje specjalistów, każde z innej dziedziny tworzące jeden zespół gwarantuje, że każdy kto przyjdzie na Plac Wyszyńskiego 52/16 znajdzie pomoc ale też, że na problem z którym się tam pojawisz spojrzy w kompleksowy sposób z różnych punktów widzenia!

 

Skontakuj się z OWO Adwokaci. Współpracuj z  nagradzaną kancelarią.

facebook OWO Adwokaci

strona www kancelarii