Nie ma nowoczesnego biznesu, bez nowoczesnych mediów. Te prawdę doskonale znają przedstawiciele JKB oraz Miesięcznika TIMM.

Tytuł, który kilka miesięcy temu przebojem wdarł się na rynek medialny w rejonie jeleniogórskim, a który ambitnie przenosi się dziś na dalsze zakątki województwa dolnośląskiego, od kilku tygodni działając w jego stolicy – Wrocławiu dołączył oficjalnie do Jeleniogórskiego Klubu Biznesu.

TIMMmagazyn to darmowy miesięcznik dystrybuowany w 10 tysiącach egzemplarzy, w całym rejonie jeleniogórskim oraz już lada moment w stolicy Dolnego Śląska – Wrocławiu i  jego najbliższych okolicach. Swoją wysoką popularność zawdzięcza temu, że na kilkudziesięciu zapisanych na kredowym papierze stronach znajdziemy materiały z szeroko pojętej tematyki „lifestylowej”. Treści te, charakteryzujące się wysoką wartością przysporzyły już TIMM-owi tysiące wiernych czytelników, którzy regularnie szukają na jego kartach inspiracji, wiedzy i rozrywki.

Na obecną chwilę jest jeszcze za wcześnie by mówić o tym jakie korzyści dla członków JKB przygotowały władze miesięcznika. Z pewnością bardzo ważne będzie merytoryczne wsparcie ze strony doświadczonych redaktorów. Wskazówki o tym jak pisać materiały reklamowe, gdzie i kiedy je publikować z pewnością okażą się bardzo cenne w ich codziennej działalności.