W malowniczym Karpaczu, Niedaleko Białego Jaru, ma swoją siedzibę lokal nawiązujący do tradycji regionalnych kulinariów.
Mowa o kawiarni Jagodowy Zakątek oraz Bistro Na Jagody, które z regionem spaja wspólny mianownik: jagody! Ten owoc, jak mało który, niesie w swojej niewielkiej formie moc witamin i drogocennych składników, a można go spotkać głównie na górskich zboczach, oraz bliżej – w prawie każdym serwowanym daniu i deserze, w tej restauracji!

Właściciele przykładają ogromną wagę do jakości produktów a co za tym idzie serwowanych przez siebie dań. W karcie można  tu znaleźć, wykonywane ze świeżych produktów: chłodnik jagodowy, mięsa w sosie owocowym (ale nie tylko!), pierogi lepione na miejscu, a na deser: koktajle, serniki, gofry, naleśniki, bezy, tarty!
Ponadto w bogatej ofercie kawiarni nie może zabraknąć aromatycznej kawy i herbaty, a dla pragnących ochłody znajdą się świeżo wyciskane soki lub piwa rzemieślnicze lokalnych browarów.

W okresie wakacyjnym Kawiarnia Jagodowy Zakątek serwuje także przepyszne lody, w wersjach tradycyjnych oraz niebanalnych.

Lokal działa na przestrzeni ogrodu, wnętrza kawiarni, piętra restauracji i tarasu. W elegancko urządzonej sali można zorganizować przyjęcie, obiad rodzinny lub uroczystość, w kameralnej atmosferze. 

 

Jagodowy Zakątek znajdziesz w Karpaczu przy ulicy Linowej 1B 

Wcześniej jednak polub go na facebooku i przyjrzyj się ofercie Klubowicza na jego stronach: 

Jagodowy Zakątek Facebook

Jagodowy Zakątek WWW