Po wczorajszym spotkaniu, zorganizowanym w Pałacu Wojanów liczba członków Jeleniogórskiego Klubu Biznesu po raz pierwszy wzrosła o Fundację Charytatywną. „Moja Fundacja” to młody podmiot, ale prowadzony z rozmachem i pełny ambitnych planów, których realizację gwarantuje doświadczenie wyniesione przez założycieli z pracy na rzecz Fundacji Orange. 

Główne obszary działalności nowego członka Jeleniogórskiego Klubu Biznesu to: wsparcie dzieci, aktywizacja osób starszych oraz wolontariat. Założyciele „Mojej Fundacji” chcą jednak pomagać wszędzie tam, gdzie będą w stanie robić to skutecznie. Właśnie dlatego. Aktywnie poszukują pomocy wśród przedsiębiorców. Tych, którzy poza prowadzeniem swoich firm znajdują też czas na działalność charytatywną spotkali w Jeleniogórskim Klubie Biznesu.  

Przedstawiciele Fundacji mają wiele ciekawych planów odnośnie naszego miasta i najbliższego regionu. Jedno jest pewne. Niebawem o nich usłyszymy. 

Przedstawiciele Jeleniogórskiego Klubu Biznesu dziękują założycielom „Mojej Fundacji” za możliwość współpracy. Cieszymy się, że jesteście z nami. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zrobić wiele dobrego!