Dotychczasowa oferta Jeleniogórskiego Klubu Biznesu ukierunkowana na właścicieli samochodów ograniczała się wyłącznie do ich kosmetyki. Właśnie teraz się to zmienia!

Wszystko za sprawą Nowego Członka Klubu, który świadczy szeroki zakres usług z branży motoryzacyjnej.

Firma zlokalizowana dziś przy ulicy Kazimierskiego 5 w Jeleniej Górze swoje istnienie zapoczątkowała we  wrześniu 2007 roku. Doświadczenie to jednak tylko jeden z wielu atutów przedsiębiorcy. Kolejnym jest bardzo bogata oferta, bowiem na szeroki zakres jego działalności składają się m.in. naprawa samochodów osobowych, ale też autobusów i pojazdów ciężarowych. Naprawa alternatorów i rozruszników, a także sprzedaż części samochodowych, farb i lakierów.

Biznes mieszczący się na terenie dawnej jednostki wojskowej „Pod Jeleniami” skonstruowany jest w taki sposób, że wszystko czego potrzebuje Twój samochód znajdziesz w jednym miejscu. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze.

Nowy członek Jeleniogórskiego klubu Biznesu poza codzienną działalnością wspiera też wydarzenia charytatywne i organizacje pożytku publicznego. Wymienić tu można m.in Fundację Avalon czy też fundację na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny. Moja Fundacja oraz kilka innych firm działających ostatnimi czasy prężnie na tym polu „Lubią To”.

W Lipcu Klub Biznesu nie organizuje otwartego spotkania. Członkowie Klubu wspólnie ustalili, że środek wakacji to dobry czas na imprezę integracyjną.