Do Jeleniogórskiego Klubu Biznesu dołącza właśnie Trener Personalny. Dzięki temu przedsiębiorcy zrzeszeni w JKB dowiedzą się między innymi jak dbać o formę w sytuacji, gdy wiele godzin dziennie spędzają w biurach, a także jak zdrowo się odżywiać. 

Oddajemy głos Rafałowi Czaplickiemu.  

Studio treningu personalnego to miejsce, w którym w sposób efektywny i bezpieczny uczę prawidłowego wykonywania ćwiczenia, dobieram najbardziej optymalny plan aktywności fizycznej, który jest dopasowany do potrzeb, codziennego trybu życia oraz możliwości danej osoby, a także dbam o regularność treningów połączoną z prawidłowym stylem życia ukierunkowanym na wybrany cel. 

Jakie są najważniejsze korzyści i zalety tej formy współpracy?

Przede wszystkim najistotniejsze jest tutaj indywidualne podejście uwarunkowane potrzebami, możliwościami i preferencjami. Treningi odbywają się na sali niedostępnej dla osób chcących trenować we własnym zakresie. Daje to duży komfort pracy i koncentracji dzięki sali na wyłączność osoby ćwiczącej oraz trenera. Elastyczny grafik pozwala na bieżące planowanie kolejnych zajęć, co również znacznie ułatwia utrzymanie regularności ćwiczeń. Poza przeprowadzaniem treningów personalnych zajmuję się również tworzeniem indywidualnych planów żywieniowych oraz treningowych.

Zachęcamy do skorzystania z usług najmłodszego członka Jeleniogórskiego Klubu Biznesu.