Mały, ale ambitny i z ogromnym potencjałem. Tak należałoby określić najmłodszego członka Jeleniogórskiego Klubu Biznesu, którym został Browar Miedzianka.

Jedno z najlepszych miejsc kulinarnych, jakie spotkałem w Polsce:
– lokalizacja w przepięknym miejscu, z widokiem na Sokoliki, Góry Kaczawskie i Karkonosze,
– nowoczesna architektura,
– smaczne piwo + pyszne jedzenie, ładnie podane,
– miła obsługa,
– czyste i pachnące toalety.

Opinia Google

Punkt, który kilka lat temu pojawił się na gastronomicznej mapie regionu staje się coraz bardziej widoczny dla mieszkańców oraz licznie odwiedzających go turystów, którzy to chwalą „Miedziankę” za pyszne jedzenie, smaczne piwo, którego produkcje można podejrzeć na żywo i niesamowite widoki, które dopłeniają niespotykanego gdzie indziej klimatu.

Bogata oferta Miedzianki gwarantuje, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Browar może pochwalić się dziś „stałą ekipą” złożoną z 8 produktów, którymi są:  Rudawskie, Cycuch Janowicki, Górnik, Mniszek, Wołek, Boberek, SanFranTrzcińsko i Kurt, oraz często pojawiającymi się piwami sezonowymi, takimi jak Cycuch Jabłkowy czy Piernikowe Świąteczne.

Miedzianka z roku na rok rozwija się i doskonali. Właśnie dlatego, po kompleksowym przygotowaniu oferty gastronomicznej, gdzie PIWO uzupełniają potrawy szykowane na bazie lokalnych produktów, właściciele postawili kolejny słuszny krok  naprzód otwierając część noclegową. Dzięki temu dzisiaj wyjątkowym smakiem piwa i pięknem lokalnego krajobrazu możesz cieszyć się również poza godzinami funkcjonowania restauracji.

Dziś, w zgodnej opinii tysięcy internatów Browar Miedzianka jest idealnym miejscem nie tylko na rodzinny obiad, ale też spędzenie kilku dniu na łonie natury i niesamowitych Rudawskich krajobrazów.

Browar Miedzianka
Miedzianka 57b
58-520 Janowice Wielkie
recepcja@browar-miedzianka.pl
tel.: 693 43 93 60
Czynne:
Codziennie: od 12 do 20