Po ostatnim spotkaniu JKB organizowanym tym razem w  gościnnych progach Pałacu Paulinum szeregi Jeleniogórskiego Klubu Biznesu wzmocniła firma Botoro. Kim jest najmłodszy klubowicz i czym zajmuje się na co dzień?

(Magnesy z własnego projektu wyprodukuje siostrzana firma Modny Magnes)

Na fanpage też blisko 50 gotowych wzorów.

Botoro samo tytułuje siebie jako firmę z pogranicza przemysłu i reklamy. My jednak dodamy do tego jeszcze projektowanie i sztukę, a i tak nie będziemy pewni czy opis ten wyczerpie temat bardzo bogatego wachlarza usług świadczonego przez jeleniogórską firmę.

Botoro przygotuje dla Ciebie magnesy, breloczki do kluczy i inne materiały reklamowe. Bez problemu skonstruują też ozdoby, tabliczki znamionowe, elementy oświetlenia, zabawki i wiele innych. Dzięki specjalistycznemu laserowi CO2 o powierzchni roboczej 1300x900mm. Wykonują tam cięcia i grawerowanie materiałów płaskich, oraz cylindrycznych.

Szeroki zakres działalności sprawia, że Botoro staje się interesującym wyborem nie tylko dla innych firm przemysłowych, ale też dla przedsiębiorców zajmujących się produkcją zabawek i gadżetów reklamowych. Mało tego! Modny Magnes – siostrzana firma Botoro przyjmuje zamówienia liczone w pojedynczych sztukach dzięki czemu bez problemu zrobisz rodzinie niespodziankę, zamawiając na święta kilka magnesów z dowolnym motywem lub podobizną. 

Marzy Ci się magnes według Twojego własnego projektu? Taki, na którym umieścisz zdjęcie małżonka, dzieci, ulubione wspomnienie z wakacji czy podobiznę Twojego pupila. Spróbuj. Wyślij projekt do Botoro, a oni postarają się by Twój magnes stał się niepowtarzalny. Nie zapomnij, że na wszystkim tym, bez przeszkód wygrawerujesz ważną datę z przeszłości.

biuro@botoro.pl

W Botoro wiedzą, że każdy, zarówno mały jak i wielki projekt zaczyna się od pomysłu. Dlatego gwarantują swoje wsparcie, tak by pomysł ten pomóc przenieść do rzeczywistości. Kontaktując się z nimi możesz liczyć na pomoc w zaprojektowaniu prototypu, a pracownicy wskażą Ci też potencjalne problemy produkcyjne i powiedzą jak je przezwyciężyć. Następnie wycenią i przygotują w trakcie kilku dni roboczych.