Ostatnie spotkanie Jeleniogórskiego Klubu Biznesu, które w formule otwartej odbyło się w gościnnych progach Uniwersytetu Ekonomicznego przyniosło kolejną deklarację członkowską. Tym bardziej wyjątkową i cenną, że zamykającą drugą dziesiątkę członków klubu.

To Biuro Rachunkowe Credo, znajdujące się przy ulicy Kraszewskiego 1 zajęło miejsce nr 20 na liście firm zrzeszonych w JKB . Kto otworzy trzecią dziesiątkę przekonamy się niebawem. Tymczasem przybliżę sylwetkę najmłodszego klubowicza.

Najnowszy członek Jeleniogórskiego Klubu Biznesu – Biuro Rachunkowe „Credo” z siedzibą w Jeleniej Górze prowadzone przez Panią Justynę Dachowską powstało z myślą o pomocy podatkowej dla najbardziej wymagającego Przedsiębiorcy. To personalizowane miejsce, gdzie oprócz wysokiego standardu obsługi podatkowej niezwykle ważna jest także estetyka pracy. Wyjątkowi Klienci wymagają wyjątkowych rozwiązań, a priorytetem biura jest satysfakcja Przedsiębiorców i umożliwienie Im realizacji zawodowych marzeń.

ZA CEL SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI CREDO STAWIA zapewnienie swoim Klientom elitarnego programu obsługi księgowo-kadrowej, dającego poczucie bezpieczeństwa i wsparcia podatkowego na każdym etapie współpracy.
Usługi biura to także gwarancja dochowania tajemnicy zawodowej i zabezpieczenia pełnej poufności.

Przedsiębiorca po przekroczeniu progu Biura Rachunkowego „Credo” ma doświadczyć wyjątkowego komfortu, odprężyć myśli, poczuć woń aromatu kawy, spokój… i przede wszystkim podatkowe bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z Biurem Rachunkowym „Credo”.
Opowiedz im o swojej firmie i planach biznesowych,
lub umów się na niezobowiązujące spotkanie przy aromatycznej kawie
w kameralnym wnętrzu Biura Rachunkowego „Credo”

Co jednak, gdy natłok obowiązków i proza życia nie pozwala Ci bywać u Twojego księgowego? Gdy kawę niejednokrotnie pijesz sam i w pośpiechu?

 „Biuro na odległość” to usługa kompleksowej księgowości z dowolnego miejsca w Polsce. Jeśli już nie masz czasu by napić się aromatycznej kawy z Twoim księgowym wejdź na http://biurorachunkowecredo.pl/biuro-na-odleglosc/, a w razie pytań kontaktuj się z
Biuro Rachunkowe „Credo”
Justyna Dachowska pod:
Numerami telefonu:
+48 75 643 58 24
+48 666 081 888
Oraz adresem e -mail
biuro-credo@wp.pl