W jaki sposób chcemy osiągnąć sukces? Jak chcemy rozwijać nasze biznesy? To proste. Wykorzystując efekt synergii. Wyobraź to sobie.

Każdy z nas zaprogramowany jest na realizacje pewnych celów. Stawiamy je przed sobą w różnej perspektywie czasowej. Stawia je przed nami rodzina i otoczenie. Jak wiele razy słyszeliśmy, że musimy skończyć dobrą szkołę, jak często mówiono nam, że tylko określone postępowanie sprawi, że wyrośniemy na pewnych siebie i zadowolonych z życia ludzi, że tylko pod takimi warunkami osiągniemy sukces? Już wtedy stawiano przed nami wymagania, pomagano w określaniu celu na życie, kształtowano nasze aspiracje.

Całe nasze życie i cały nasz świat kręci się wokół nich. Już zawsze towarzyszyć nam będą marzenia, ale też wymagania, którym będziemy musieli podołać by je ziścić. Chcemy być „ludźmi sukcesu”, chcemy być szczęśliwi, ale co istotne, każdy z nas to szczęście będzie postrzegać inaczej. Dla jednego będzie to dobre stanowisko pracy, inny będzie chciał sam być sobie szefem i postawi na własny biznes. Obydwie z tych dróg mogą być kręte, długie i trudne. Co jednak, gdy na horyzoncie pojawi się ktoś, kto maksymalnie uprości Twoją drogę do spełnienia marzeń?

Jesteś przedsiębiorcą, managerem, dyrektorem. Twoim zadaniem jest utrzymać biznes w dobrej kondycji. Masz przecież rodzinę na utrzymaniu, Twoi pracownicy mają rodziny. Ciężar odpowiedzialności za wiele osób, ich spokojny byt ciąży na Twoich barkach.

Czasem zazdrościsz swoim pracownikom, którzy po 8 godzinach po prostu wychodzą z firmy, by przypomnieć sobie o niej następnego dnia. Ty nie masz tego luksusu.

Rynek jest pełen konkurencji. Jest trudny. Jest wymagający, równocześnie daje jednak możliwości by ją wyprzedzić. Jakie? zapytasz.

Czy wiesz, że sam tylko Leroy Merlin to ponad 100 pracowników? Pomyśl teraz. Prowadzisz firmę usługową. Ile czasu i pieniędzy kosztuje Cię dotarcie do 100 osób, które mogą zostać Twoimi klientami?

Prawdopodobnie krótka rozmowa wystarczy, by siedziba firmy – uczestnika Klubu Biznesu stała się Twoim nośnikiem reklamowym zupełnie bezpłatnie.

Ten prosty sposób to nie jedyne co możecie dla siebie zrobić. Wspólna oferta? Dedykowana promocja? W grupie takiej jak ta, to bardzo proste!

Na spotkaniu Klubu Biznesu porozmawiasz też o codzienności przedsiębiorcy. Wymienisz się doświadczeniami, wiedzą, pomysłami. Nie od dziś wiadomo przecież, że „co dwie głowy to nie jedna„, a co gdy tych głów jest kilkadziesiąt? O tym w kolejnej części.

Spotkaj się z nami. Budujmy biznesy razem. Rozwijajmy nasze przedsiębiorstwa, równocześnie troszcząc się o lokalne społeczeństwo.