Szukasz nieprzeciętnych wyrobów, które pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu? A co jeśli powiemy Ci, że te nieprzeciętne, oryginalne wyroby mogą być jeszcze w 100% ekologiczne? Przekonaliśmy Was? Nie?! To może dodamy, że kontaktując się z Szyjemy Kolorem zamówisz narzutę, poszewkę, zasłony z wybranym przez Ciebie wzorem, sentencją czy dowolnym podpisem? Sprawisz tak bliskim niespodziankę, której nigdy nie zapomną!  Przekonaliśmy Cię? No nareszcie! Chociaż wciąż mamy jeszcze wiele powodów by Cię przekonać sugerujemy od razu pisać i nie tracić czasu. Lepiej od razu przjrzyj się ofercie firmy Szyjemy Kolorem. Najmłodszy z klubowiczów tylko czeka by zrealizować Twoje, wydawałoby się nawet najbardziej skomplikowane zamówienia!

Woreczki na przyprawy wykonane z lnu odróżnią Twoją kuchnie od innych. Wyrobaź sobie takie „pojemniki” na półkach albo wiszące na ścianie. 

Nosisz ze sobą śniadanie do pracy czy też szykujesz posiłek do szkoły dla swoich dzieci? Wszystkich Was – łącznie z planetą ziemia ucieszy odesłanie plastiku na zasłużony urlop. 

A może chciałbyś przygotować ekologiczne torby dla swoich klientów?

To i wiele innych wyrobów przygotuje dla Ciebie Pracownia Kreatywna Szyjemy Kolorem. 

Pisz do nich z każdym pomysłem! To tutaj to tylko drobny wycinek ich możliwości! 

 

 

Kontaktuj się tutaj:

Sklep Allegro

Facebook